Strona poświęcona motoryzacji

 Zaprezentowanego w maju tego roku Citroëna ë-Jumpy w wersji „100% ëlectric” można już zamawiać. To kolejny etap ofensywy elektrycznej marki, która w 2020 roku wprowadzi 6 zelektryfikowanych modeli: Ami, Nowy C5 Aircross SUV Hybrid, ë-C4, ë-Jumpy i ë-SpaceTourer. Cała gama samochodów dostawczych zostanie zelektryfikowana w 2021 roku.

– Zgodnie z hasłem „Inspired by Pro” Citroën ë-Jumpy to propozycja samochodów skrojonych na miarę potrzeb klientów. Dostępne w trzech wersjach nadwozia z łatwością dostosowują się do potrzeb każdej branży.

– Nowy Citroën ë-Jumpy ma wszystkie atuty, które przesądziły o sukcesie Jumpy na rynku kompaktowych furgonów, jak na przykład pojemność ładunkową do 6,6 m3 czy ładowność 1275 kg.

– Może mieć dwa poziomy zasięgu (do 330 km zgodnie z protokołem WLTP) i umożliwia klientom biznesowym bezproblemową jazdę po mieście w strefach wolnych od emisji i na dłuższych trasach.

– Ten samochód z charakterem, wyposażony w 15 technologii pokładowych, które ułatwiają codzienne użytkowanie ë-Jumpy, wprowadza nas w nowy wymiar komfortu dzięki cichej i płynnej jeździe.

– Nowy ë-Jumpy będzie dostępny w cenie od 131 500 zł netto. Nowy model pojawi się w salonach w ostatnim kwartale 2020 roku.

Źródło: Citroen

Nowości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *