Strona poświęcona motoryzacji

– Pojęcie komfortu jest od ponad 100 lat w sercu modeli Citroëna.
– W tym okresie, w którym każdy odkrywa na nowo swoje wnętrze, Citroën wraca do programu Citroën Advanced Comfort®. Programu, którego celem jest ukierunkowanie koncepcji pojazdów marki Citroën na wyjątkowy rodzaj komfortu, będącego prawdziwym znakiem rozpoznawczym marki.

– Program Citroën Advanced Comfort® to kompleksowe, nowoczesne i wielozmysłowe podejście do komfortu, w którym wnętrze samochodu traktuje się jak wnętrze domu. Jego celem jest, aby każda podróż w Citroënie była równie komfortowa jak w salonie.  Opiera się na 4 głównych filarach:

o   komfort jazdy, by poczuć się w jak we własnym mikro-świecie

o   komfort życia dla praktycznego i funkcjonalnego wnętrza

o   komfort użytkowania z intuicyjnymi technologiami ułatwiającymi życie

o   komfort umysłu, aby doświadczyć ciepłej i jasnej atmosfery, mając wszystko na swoim miejscu

4  główne obszary zróżnicowania modeli marki, napędzane przez ekskluzywne innowacje, takie jak zawieszenia z poduszkami Progressive Hydraulic Cushions® lub siedzenia Advanced Comfort. Technologie dostępne dla jak największej liczby osób.  

– 4  obszary, które mogą zostać odkryte na podstawie konkretnych przykładów z historii marki. Odkryjemy je w czterech częściach. Dzisiaj pierwszy odcinek, komfort jazdy.  

Komfort jazdy to podstawowe pojęcie w pojazdach Citroëna. Gdy tylko wsiądziesz do samochodu Citroëna, natychmiast to zauważysz: miękkie zawieszenie i przytulne fotele, sprawiające wrażenie, że jesteś we własnym mikro-świecie odizolowanym od drogi. Wszystkie pojazdy z tej gamy są uznawane za wzorce w swoich segmentach pod względem komfortu.

Citroën konsekwentnie stara się wprowadzać nowe innowacje, które izolują kabiny samochodów od świata zewnętrznego.

Kierowca, który czuje się komfortowo prowadzi samochód w bezpieczny sposób, a komfort pasażerów jest równie ważny. Od samego początku Citroën wyznaczał branżowe standardy w zakresie komfortu jazdy, tworzył nowe technologie i wprowadzał nowe rozwiązania, aby kabiny były jak najbardziej komfortowe, relaksujące i dopracowane.

Źródło: Citroen

Historia motoryzacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *