Strona poświęcona motoryzacji

Marka PEUGEOT od 132 lat znajduje się niezmiennie w czołówce pod względem technologicznych innowacji – od modelu Type 1 z 1889, aż po nowy PEUGEOT 308 z 2021 roku. Dziś o innowacyjności modeli decyduje głównie elektronika i oprogramowanie. Do najnowszych osiągnięć należą: PEUGEOT i-Cockpit®, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, ekosystem zelektryfikowanych samochodów i bezprzewodowa aktualizacja oprogramowania pokładowego („over the air”). Wszystkie te technologie zostały wykorzystane w nowym PEUGEOT 308.

Od czasu powstania PEUGEOT przeszedł wszelkiego rodzaju rewolucje: przemysłową, technologiczną, polityczną, społeczną, a teraz także cyfrową.

Nowa cyfrowa rewolucja rozpoczęła się na początku XXI w. i trwa do chwili obecnej, nabierając coraz większego tempa. Marka PEUGEOT szybko się do niej dostosowała, wprowadzając innowacje już nie tyle natury mechanicznej, co wirtualnej.

PEUGEOT i-Cockpit® – cyfrowy interfejs przyjemności

Wprowadzony na rynek w październiku 2021 roku nowy PEUGEOT 308 zaoferował klientom najwyższej klasy innowację — nowej generacji PEUGEOT i-Cockpit®, zmieniony pod względem ergonomii, designu, jakości materiałów, jakości wykończenia oraz technologii, uzupełniony o zupełnie nowy interfejs cyfrowy. PEUGEOT i-Cockpit® (kompaktowa kierownica, zespół zegarów na linii wzroku kierowcy, centralny ekran dotykowy, ergonomiczna budowa i starannie dobrane materiały w kabinie) stał się jednym z wyróżników marki. Każda nowa generacja jest systematycznie wzbogacana i unowocześniana, aby zapewniać użytkownikom jeszcze mocniejsze i przyjemniejsze doznania z jazdy.

Źródło: Peugeot

Nowości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

  Licznik odwiedzin

  • 0
  • 27
  • 18
  • 826 558
  • 109 193