Strona poświęcona motoryzacji

• Zdaniem czytelników magazynu „Auto Bild” Dacia oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny. • Dacia uplasowała się także na pierwszych miejscach w trzech innych kategoriach: samochodów miejskich, SUV-ów z segmentu B i kompaktowych samochodów rodzinnych. • Od momentu wejścia na rynek niemiecki Dacia cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

ZDANIEM CZYTELNIKÓW MAGAZYNU „AUTO BILD” DACIA OFERUJE NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Podobnie jak w roku 2021, wyniki badania „Najlepsze marki we wszystkich kategoriach” magazynu „Auto Bild” plasują Dacię w ogólnej kategorii “najlepszy stosunek jakości do ceny” na pierwszym miejscu spośród 37 marek biorących udział w konkursie. Samochody Dacia zostały po raz kolejny docenione za ich przystępną cenę i niezawodność.  

DACIA UPLASOWAŁA SIĘ TAKŻE NA PIERWSZYCH MIEJSCACH W TRZECH INNYCH KATEGORIACH: SAMOCHODÓW MIEJSKICH, SUV-ÓW Z SEGMENTU B I KOMPAKTOWYCH SAMOCHODÓW RODZINNYCH

Dacia Sandero jest najtańszym miejskim samochodem na niemieckim rynku. Dzięki nowoczesnemu designowi i wyposażeniu spełnia wszystkie istotne oczekiwania klientów. Solidny, off-roadowy wygląd Dacii Duster będącej uosobieniem sportowego, outdoorowego ducha marki, wyróżnia ją wśród SUV-ów z segmentu B. Najnowsza Dacia Jogger stanowi prawdziwą rewolucję wśród modeli kompaktowych: jest samochodem wszechstronnym, oferowanym w wersji pięcio-lub siedmiomiejscowej.

OD MOMENTU WEJŚCIA NA RYNEK NIEMIECKI DACIA CIESZY SIĘ NIESŁABNĄCYM POWODZENIEM

Poczwórne zwycięstwo odniesione przez markę wśród czytelników magazynu „Auto Bild” po raz kolejny dowodzi trafności obranego kierunku – oferowania najkorzystniejszego na rynku stosunku jakości do ceny w połączeniu z wyjątkową niezawodnością. Od swojego debiutu rynkowego w 2004 roku Dacia sprzedała w Niemczech ponad 750 000 samochodów. W 2021 roku, przy sprzedaży na poziomie 42 000 egzemplarzy, marka osiągnęła niemal 1,5% udział w rynku.

Źródło: Dacia

Nowości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *